WAŻNY KOMUNIKAT!!!

Stadnina Koni Leśna Wola zamknięta do odwołania!

 

W związku z panującą w kraju epidemią koronawirusa, w trosce o bezpieczeństwo odwiedzających oraz pracowników, Stadnina Koni Leśna Wola zostaje zamknięta do odwołania i obowiązuje zakaz wstępu na teren naszego ośrodka. Co za tym idzie nieczynna będzie również restauracja a wszystkie lekcje nauki jazdy konnej zostają zawieszone do odwołania. Środki te mają na celu ograniczenie zagrożenia jakie niesie za sobą wirus i mamy nadzieję że wszyscy podejdą do naszej decyzji ze zrozumieniem.

Jednocześnie przyłączamy się do apelu władz o zachowanie ostrożności przy spotkaniach z innymi ludźmi oraz o pozostawanie w domach dopóki sytuacja nie zostanie opanowana. Życzymy wszystkim zdrowia i mamy nadzieję że już niedługo będziemy mogli Was poinformować o ponownym otwarciu naszego ośrodka.

W sprawach pilnych kontakt pod numerem telefonu 692 421 961 lub mailowo: biuro@lesnawola.pl

Ośrodek Jeździecki "Leśna Wola" koło Rzeszowa

p.s. Wycieczki szkolne do stadniny, wycieczki przedszkolne do stadniny koni, wycieczki klasowe połączone z piknikiem dla dzieci, wszelkie atrakcje konne - jazda na kucyku, bryczką, inne są w tej chwili odwołane. Dodatkowe terminy będą uzgadniane z uczestnikami indywidualnie.