Instruktorzy Jazdy Konnej - Stajnia Sportowa "Leśna Wola"

Najlepszy Instruktor Jazdy Konnej dla Ciebie

 

 

Gabriela Barszcz - Instruktor Jazdy Konnej

Konie to jej pasja, ale też źródło energii i motywacji. Jej ulubioną dziedziną jeździectwa są skoki przez przeszkody i do tej pory startowała w zawodach do klasy L włącznie, ale oczywiście jej ambicje sięgają znacznie wyżej. Wcześniej jeździła w stajni Montana w Iwierzycach, a od ponad miesiąca miejscem gdzie można ją spotkać najczęściej jest nasza stadnina.

   
 

Kasia Darłak - Instruktor Jazdy Konnej

Jest czynną zawodniczką w skokach przez przeszkody z II klasą sportową. Przygodę z jeździectwem zaczęła w wieku 8 lat w KJ Milton Dębica, następnie występowała w JKS Pogórze Glinik Zaborowski oraz KJK Romico Żywiec, a obecnie startuje w zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych w barwach KJ Leśna Wola Głogów Małopolski. Prywatnie jest dyplomowaną fizjoterapeutką i zoo-fizjoterapeutką a także właścicielką dwóch koni o imieniu Jamie i Collins PG.

 

Monika Kogut - Instruktor Jazdy Konnej

Ze Stadniną Koni Leśna Wola związana od ponad 7 lat, najpierw opiekowała się końmi jako wolontariuszka a od 3 lat prowadzi lekcje jazdy konnej jako instruktor. Uwielbia wyjazdy w teren, kocha wszystkie zwierzęta i troszczy się o nie jak mało kto. Prowadzi zajęcia dla początkujących i średnio zaawansowanych.

 

Monika Medygrał - Instruktor, Trener Jazdy Konnej

Wielu z Was kojarzy ją z naszych letnich obozów jeździeckich dla zaawansowanych, które co roku prowadzi i na które miejsca rozchodzą się jak świeże siano w paśniku, a na co dzień Monika prowadzi gabinet psychologi sportu gdzie współpracuje z zawodnikami między innymi takich dyscyplin jak jeździectwo, piłka nożna, koszykówka, żeglarstwo oraz siatkówka. Posiada II klasę sportową w dyscyplinie skoków przez przeszkody i prowadzi w naszej stadninie zajęcia głównie dla osób jeżdżących już samodzielnie, doszkalając ich technikę jazdy oraz skoków przez przeszkody. Jest też właścicielką klaczy Elita.

 

Tomasz Plewa - Trener Jazdy Konnej

Zawodnik z pierwszą klasą sportowa startujący w zawodach krajowych i międzynarodowych do poziomu Grand Prix. Swoja przygodę ze sportem jeździeckim rozpoczął 12 lat temu pod okiem Karola Komina w stajni sportowej KG a następnie trafił do KJ Leśna Wola gdzie początkowo zajmował się pracą z młodymi końmi. Obecnie Tomek jest czołowym zawodnikiem naszego klubu. Jego podstawowym koniem jest Micento, z którym pracuje od początku doprowadzając go do startów na poziomie Grand Prix. W 2018 wraz z Micento zdobył złoty medal mistrzostw okręgu podkarpackiego w kategorii seniorów. Obecnie trenuje po okiem Tomasza Włodarskiego oraz regularnie bierze udział w klinikach skokowych i ujeżdżenia skokowego z najlepszymi trenerami na świecie jak Sally Amsterdamer czy Rob Eherns. W pracy z końmi jest cierpliwy i potrafi indywidualnie podejść zarówno do każdego konia. Tomek oprócz bycia czynnym zawodnikiem jest podstawowym szkoleniowcem w naszym klubie. W swojej pacy trenerskiej wyszkolił wielu adeptów sportu jeździeckiego, którzy zaczynając od pierwszych startów pokonywali kolejne szczeble jeździeckiej kariery dochodząc nawet do poziomu dużej rundy. Jako trener posiada w swoim dorobku medal mistrzostw okręgu w kategorii juniorów w 2008r. Na treningu zawsze miły, uśmiechnięty, cierpliwy i konsekwentny. Potrafi wszystko rzeczowo wytłumaczyć. Tomek zajmuje się również doradztwem w kupnie i sprzedaży koni, posiada liczne kontakty w kraju i za granicą współpracując m.in. ze stajnia New Ag Stable w Holandii.

instruktor jazdy konnej rzeszów  

Krzysztof Klimasz - Hipoterapeuta

Magister fizjoterapii, członek Polskiego Towarzystwa Hipoterapeutycznego, kurs instruktora hipoterapii PTHip w 2015 roku (Nr 177/15/PTH/2015). Hipoterapeuta w Klubie Jeździeckim "LEŚNA WOLA" Głogów Małopolski.

 

Zainteresowany ofertą
lub masz pytania ?

Skorzystaj z naszego formularza