Zawody jeździeckie Rzeszów

Sezon na otwarte zawody jeździeckie zbliża się coraz większymi krokami. Planując tegoroczne starty warto ująć w swoich kalendarzach wydarzenia organizowane przez naszą stadninę. W tym roku będziemy gospodarzami 5 zawodów o charakterze nie tylko regionalnym, ale i ogólnopolskim.

O profesjonalne ułożenie parkurów zadbają specjaliści w swoim fachu, a konkursy od 60 cm do 140 pozwolą na sprawdzenie oraz doskonalenie umiejętności zarówno początkującym jak i zaawansowanym jeźdźcom. Nie zabraknie oczywiście odpowiedniej puli nagród dla uhonorowania najlepszych.

Wieloletnie doświadczenie w organizacji zawodów konnych w połączeniu z wykwalifikowaną kadrą pracowniczą jest gwarancją najwyższej jakości oraz zapewnienia komfortowych warunków zarówno dla jeźdźców, jak i koni przebywających w naszym ośrodku.

Odpowiednie zaplecze w postaci placu konkursowego (90m x 65m), rozprężalni (30m x 65m), boksów letnich (130 szt.), utwardzonego parkingu, restauracji oraz motelu pozwala nie tylko na sprawne przeprowadzenie konkursów, ale zapewnia również znakomite warunki pobytu.

Warto pamiętać, że każde zawody to nie tylko konkursy skoków, ale także wydarzenia towarzyszące jak np. Riders Party. W wolnym czasie zawodnicy mogą korzystać z boisk do siatkówki plażowej oraz piłki nożnej.

Sportowe zawody konne Rzeszów 2021

Każdy, kto chociaż raz miał okazję gościć w naszym ośrodku mógł doświadczyć miłej, przyjaznej i niepowtarzalnej atmosfery, a wszyscy Ci, którzy zawitają do nas po raz pierwszy z pewnością też szybko to odczują.

W 2021 podobnie jak w roku poprzednim będziemy organizatorami 5 zawodów ogólnopolskich i regionalnych w skokach przez przeszkody. Od pierwszych startów dzielą nas jedynie trzy miesiące. Inauguracja sezonu w Leśnej Woli nastąpi już 23.04. Standardowo przeprowadzimy konkursy o wysokości przeszkód od 60 do 140 cm, które będą świetną okazją do sprawdzenia formy zarówno zawodników jak i koni po mniej intensywnym okresie zimowym.

Na naszym placu konkursowym (90m x 65m) parkury przygotują doświadczeni i wykwalifikowani parkurmajstrzy – znani i cenieni w środowisku jeździeckim.

Rozbudowana infrastruktura tj.:
- boksy letnie (130 szt.)
- duży parking dla koniowozów
- restauracja
- motel
- boiska do siatkówki plażowej i piłki nożnej
- spory teren zielony
pozwala na komfortowy pobyt oraz starty w naszym ośrodku.

W tym roku nie zabraknie również wydarzeń towarzyszących. Kontynuować będziemy tradycję piątkowych Riders Party, a także przy okazji rozgrywania zawodów 04.07 przeprowadzimy wspólnie z OSP Hucisko zbiórkę krwi dla potrzebujących.

Pamiętajcie, że wstęp na każde zawody jest dla widzów i sympatyków jeździectwa bezpłatny, a w niedziele jak co roku przygotowujemy atrakcje w postaci darmowych przejażdżek na kucyku i bryczką.

Zachęcamy do monitorowania naszego fanpage’a na facebooku, gdzie pojawiają się najświeższe informacje, w tym te, o otwarciu panelu zgłoszeń na zawody.

Nie przeoczcie zapisów – do zobaczenia niebawem!

Zainteresowany ofertą
lub masz pytania ?

Skorzystaj z naszego formularza