Restauracja w stadninie koni Rzeszów

restauracja leśna wola

Zapraszamy do Restauracji „Leśna Wola” znajdującej się
w centrum jeździeckiego ośrodka sportowego.

Nasza kuchnia cechuje się smacznym i zdrowym jedzeniem, a kameralny i niepowtarzalny klimat pozwala odpocząć od codziennego zgiełku. Dwie sale - restauracyjna oraz myśliwska pozwalają na organizację szkoleń, małych przyjęć i uroczystości rodzinnych oraz  firmowych.

Restauracja z Placem Zabaw dla Dzieci

W okresie letnim zapraszamy również na zadaszony taras, obok którego nasi najmłodsi goście mogą umilać sobie czas na naszym nowoczesnym placu zabaw. Restauracja z placem zabaw dla dzieci i przyjazna psom czeka na Was :).

Jeżeli myślisz o spędzeniu wolnego czasu poza miastem, a nie wiesz gdzie się wybrać za miasto zapraszamy do nas! Lepiej trafić nie mogłeś! Gofry z sosem wiśniowym, Pizza, Lody, Szarlotka na ciepło z gałką lodów, Pieczona brzoskwinia z malinami i lodami oraz Ulubione zestawy obiadowe dla najmłodszych dzieci.

Godzinny otwarcia restauracji są dostosowywane do sezonu:
Wtorek – Piątek  13:00 – 20:00 
Sobota – Niedziela  11:00 – 20:00

Rezerwacje stolików oraz zamówienia tel. 17 873 11 69

 

Przyjęcia / imprezy grillowe

W cieplejszych okresach roku organizujemy różnego rodzaju imprezy: urodziny, rocznice, spotkania rodzinne, imprezy firmowe itp. w formie griila w altanie, która pomieści do 80 osób.  W celu uzyskania oferty zapraszamy do kontaktu.

 

Przyjęcia rodzinne/ Imprezy firmowe tel. 692 421 961    ;    e-mail: biuro@lesnawola.pl

Zainteresowany ofertą
lub masz pytania ?

Skorzystaj z naszego formularza