Konie i kucyki - Stadnina Leśna Wola

Bohaterowie pierwszoplanowi zawsze gotowi do jazdy :)

 

  Akwen - 20 letni hucułek z wielkim sercem do skoków. Ambitny i energiczny. Pracuje jako koń hipoterapeuta oraz w parze z Pędziwiatrem jest zaprzęgany do bryczki.
  Bango zwany Kajtkiem to ok.15 letni śliczny kucyk, bardzo grzeczny w obejściu. Cały dzień dzielnie je trawę, na co dzień nie pracuje tylko dotrzymuje towarzystwa innym kucykom.
  Dębówka - 13 letnia klacz, spokojna i grzeczna w obsłudze.  Uczą się na niej jeźdźcy na każdym poziomie zaawansowania. Na jej grzbiecie można spełnić swoje marzenia o pierwszych skokach przez przeszkody.
  Dolar to 5 letni wałach,  najmłodszy spośród naszej stawki koni do rekreacji. Bardzo dobry i cierpliwy skoczek. Z racji swojego wieku jeżdżą na nim tylko zaawansowani jeźdźcy. Prywatnie największy brudas w stajni.
  Flynn to 21 letni, srokaty  wałach rasy Cob. Jeden z największych koni w stajni. Mimo swoich dużych gabarytów jest łagodny jak baranek. Idealny koń dla początkujących, zarówno dzieci jak i dorosłych. Niezastąpiony podczas wyjazdów w teren do lasu.
  Fragles 12 letni kucyk zwany Owieczką ze względu na swój bujny zarost. Dzielnie się spisuje w pracy z najmłodszymi. Przekupny Łasuch.
  Gwizdek 9 letni uparty kucyk dla ambitnych i zdecydowanych jeźdźców.  Mimo swoich niewielkich rozmiarów świetnie skacze. Oczywiście jeżdżą na nim tylko dzieci.
  Judyta to 13 letnia klacz małopolska. Jest jednym z  najlepszych skoczków w stajni. Łagodna dla początkujących i wymagająca dla zaawansowanych. Można się na niej dużo nauczyć.
  Junior - 18 letni hucuł, który jak na swą rasę przystało bywa czasem uparty. Skacze do 80 cm i uwielbia tereny.
  Leon - najstarszy kucyk w stajni, o brzuszku jak kasztanek i nóżkach jak zapałki. Ile ma lat nie wie nikt.  Nie straszne mu festyny i imprezy.  Niezastąpiony w „oprowadzankach” dla najmłodszych.
  Ognik - 19 letni gniady hucuł, który najczęściej pracuje na lonży ucząc początkujących pierwszych kroków sztuki jeździeckiej. Uwielbia dzieci oraz jazdę na oklep .
  Pędziwiatr to 12 letni hucułek. Najbardziej niesforny i  uparty koń w stajni. Bardzo rzadko pracuje pod siodłem, ale za to sprawdza się jako partner zaprzęgowy Akwena.
  Suzie to 7 letnia „elektryczna” klacz dla zaawansowanych z dużym talentem i ambicjami do skoków przez przeszkody. Zwinna, szybka i bardzo urodziwa.
  Tanger to ulubieniec wszystkich początkujących jeźdźców. Ma już 27 lat i jest w naszej Stadninie od zawsze. Spokojny, zrównoważony i cierpliwy.

 

Zainteresowany ofertą
lub masz pytania ?

Skorzystaj z naszego formularza